Proč bych měl Vaší nemovitost prodávat právě já?

Můj cíl je prodat Vaší nemovitost za maximální cenu, a to rychle a bez rizik. Velmi důležité je nemovitost odlišit od řady dalších nabídek. Odlišit znamená zaujmout na první pohled. K tomu využívám služeb profesionálů a aktivně přistupuji k celému obchodu. Dnes nestačí pouze vyvěsit inzerát na internet obsahující pár fotografií a několik jednoduchých vět.

Důležité je sestavit prodejní plán individuálně pro každou nemovitost tak, aby celý obchod proběhl co nejefektivněji.

Videoprohlídka, virtuální 3D prohlídka, profesionální fotografie, home staging, marketing, záběry z dronu a kvalitní advokátní služby,…

TOTO JE MŮJ STANDARD pro každou nemovitost, kterou prodávám – ať už je
to kůlnička na dříví, nebo vila za několik milionů.

Co to znamená v praxi?

Videoprohlídka

Díky videoprohlídce dokážu u zájemců vyvolat emoce, které prodávají. Předám ve videu potřebné informace a záběry k tomu, aby kupující byl nejen velmi nadšen, ale i důkladně informován o stavu nemovitosti, vybavení a nebo dispozici.

3D Virtuální prohlídka

Zájemcům reálně představím celou nemovitost ve své „kráse“. Nemovitost si tak zájemci mohou projít v jakémkoliv tempu. Virtuální prohlídkou umožňím náhled na dispozici nemovitosti, ale také změření konkrétních struktur (např. velikost místnosti, či okna). Na prohlídky již přijde vážný zájemce, který si stav nemovitost pouze ověří. Je to velmi efektivní a vyhneme se tím nadbytečného narušení Vašeho soukromí.

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Profesionální fotografie

Fotografie jsou základní a často podceňovanou součástí prodeje. Pomocí kvalitních fotografií zaujmu klienta na první pohled. Dbám na to, aby fotografie zachycovaly atmosféru, která každého zájemce nadchne.

Home Staging

Home Staging je vizuální příprava nemovitosti k prodeji, konkrétně úklid osobních věcí,
vybavení nemovitosti nábytkem, dekorování, dosvětlování a spoustu dalších věcí. Vaše nemovitost musí vypadat jak z katalogu! Cílem je odlišit nemovitost od řady dalších na trhu a především zájemcům o koupi představit nemovitost v tom nejlepším světle! Díky Home Stagingu jsem schopný cenu navýšit až o 10%.

Odvoz starého a dovybavení moderním nábytkem.
Výměna starých svítidel za nové
Kompletní výmalba do neutrální bílé
Položení nového koberce

Záběry z dronu

O tom, že prodáváte nemovitost, musí vědět naprosto všichni, pro něž je nemovitost vhodná! Celá prezentace by byla k ničemu, kdyby nám ležela pouze na inzertních serverech – to dnes již nestačí. Marketing v mém podání je velmi důkladně promyšlená strategie prodeje.

Marketing

Informaci, že prodávám Vaší nemovitost musí vědět naprosto všichni, i ten kdo nic kupovat nechce. Je zcela nezbytné, abychom oslovili co největší možnou cílovou skupinu, pro kterou je Vaše nemovitost vhodná. Díky komplexnímu řešení vč. marketingu dokážu Vaší nemovitost prodat za maximum financí. Prezentace by byla k ničemu, kdyby nám ležela pouze na inzertních serverech – to dnes již nestačí.

Bezpečnost

Za mě nejdůležitějším aspektem při prodeji nemovitosti je bezpečnost. Jsem si vědom toho, že pro své klienty zprostředkovávám obchody za několik milionů korun a pro mnohé je to největší obchodní transakce v životě. Den co den se mění zákony, jsou stále nové a sofistikované podmínky, které se musí splnit.

Běžný člověk, který prodává jednu či dvě nemovitosti za život, nemá šanci se zodpovědně zorientovat v této realitní džungli, aniž by neriskoval riziko vysokých ztrát a případných pokut.

Vyhledání realitního makléře, který je profesionál v oboru a celým procesem Vás dokáže zodpovědně a kvalitně provést, považuji dnes za velmi zásadní rozhodnutí. Profesionální realitní makléř má vždy po svém boku advokáta, který se specializuje na realitní právo a dokáže Vás vždy perfektně právně ochránit. Právě proto spolupracuji s nejvyhledávanějším advokátem na realitní právo JUDr. Jiřím Kosem, MSc.

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.