Aktuální nabídka nemovitostí

NA PRODEJ

PRODEJ BYTU PŘÍMO V CENTRU

Palackého Třída 2627, Pardubice

Jak by se Vám líbilo bydlení na jedné z hlavních pardubických tříd? Ne, nejedná se o třídu Míru, je to hned ta druhá – Palackého třída.

UVAŽUJETE NAD PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI?

SVĚŘTE JÍ DO RUKOU PROFESIONÁLA

NA PRODEJ

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Staré Jesenčany 100

Dnes mám pro Vás připravenou videoprohlídku krásného rodinného domu, který se pyšní dvěmi terasami, bazénem a velkou zahradou.

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Prodané a pronajaté nemovitosti

REZERVOVÁNO

PRODEJ BYTU 3+1

U Stadionu 727, Chrudim III

Tento byt je pro všechny, kteří hledají pěkné bydlení. Dnes mám pro Vás nabídku bytu 3+1 v Chrudimi. Byt je v původním stavu, což Vám umožní předělat si ho dle své libosti.

PRODÁNO

PRODEJ BYTU 3+1

Ležáků 352, Pardubice

Pokud jste milovníci krásných výhledů na východ či západ slunce, tento byt je právě pro Vás!

PRONAJATO

PRONÁJEM BYTU 2+1

Smetanova 662

Hledáte prostorný byt v Sezemicích, který si vybavíte podle svého gusta? Tak to se Vám tento byt bude líbit!

PRONAJATO

PRONÁJEM BYTU 2+KK

Bratranců Veverkových 586

Hledáte nově zrekonstruovaný byt k pronájmu v centru města a k tomu se zahrádkou? Přesně tohle vám dnes nabízím.

PRODÁNO

NOVÝ BYT 1+KK

U Stadionu 757, Chrudim

Je Chrudim místem Vašeho srdce? Hledáte nový menší byt jako investiční příležitost anebo byt, který můžete vydesignovat podle svých představ?

PRODÁNO

BYT V PŮVODNÍM STAVU 1+1

Lonkova 470, Pardubice

Hledáte investiční příležitost anebo menší byt, který si můžete vydesignovat podle svých představ? Přesně tohle vám dnes nabízím.

REZERVOVÁNO

PODKROVNÍ BYT 3+KK

Spojovací 729, Sezemice

Krásný byt v naprosto jedinečné lokalitě? Sezemice! Neváhejte ani minutu! Tento byt bude hned pryč!

PRODÁNO

BYT 3+KK V CIHLOVÉM DOMĚ

Na Balkáně, Holice

Opravdu k tomuto bytu patří dva sklepy a garáž hned u domu. To ale není všechno. Mrkneme se na to spolu podrobněji.

PRODÁNO

POZEMEK SE STAVEBNÍM POVOLENÍM

Hostovice - Pardubice

V dnešním – trochu netypickém – videu Vám představím výborně situovaný pozemek. Pokud raději čtete, můžete začít zde (ale na video určitě mrkněte ).
Pro snažší orientaci v textu můžete prosvištět po odstavcích témata, které vás zajímají.

PRONAJATO

BYT 1+KK V NOVĚ ZATEPLENÉM DOMĚ

Polabiny, Pardubice

vybavený, zrekonstruovaný a útulný byt 1+kk na perfektním místě. Celková plocha je 28 m². Byt se nachází v prvním podlaží, pěti podlažního panelového, nově zrekonstruovaného a zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

BYT 2+KK V PERFEKTNÍ LOKALITĚ

Čechovo Nábřeží, Pardubice

nevybavený, slunný a útulný byt 2+kk na perfektním místě a to konkrétně. Celková plocha je 64 m². Byt se nachází v prvním patře, třípatrového cihlového domu.

PRONAJATO

BYT 2+kk V HRADCI KRÁLOVÉ

Štefánikova 320, Hradec Králové

kompletně vybavený, pěkný, slunný byt 2+kk na perfektním místě a to konkrétně: Štefánikova 320, Hradec Králové – Moravské Předměstí. Celková plocha je 40 m².

PRONAJATO

PĚKNÝ BYT NA PERFEKTNÍM MÍSTĚ

Pardubice - Polabiny IV

Krásný, zrekonstruovaný, slunný byt 3+1 s velkou zasklenou lodžií na perfektním místě. Celková plocha je 69 m². Byt se nachází ve desátém patře desetipatrového panelového, zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

BYT 2+kk NA DUKLE

Teplého 1653, Pardubice

Krásně zrekonstruovaný, slunný byt 2+kk na perfektním místě a to konkrétně: Teplého 1653, Pardubice. Celková plocha je 39 m². Byt se nachází ve druhém patře třípatrového zděného domu.

PRONAJATO

BYT 2+kk V POLABINÁCH

Lonkova 490, Pardubice

Slunný byt o dispozici 2+kk s pěkným výhledem z 11. podlaží a to konkrétně: Lonkova 490, Polabiny III., Pardubice. Celková plocha je 43,5 m².

PRODÁNO

NETRADIČNÍ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST

Jindřichovice - Želetava

Rád bych Vám nabídl ke koupi zemědělskou usedlost o velikosti 1091 m² s pozemkem 6437 m². Tento netradiční objekt se nachází v obci Jindřichovice, přibližně 3 minuty autem od Želetavy

PRONAJATO

BYT 3+1 S ČERVENOU KUCHYNÍ

Husova, Chrudim IV

Částečně vybavený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 92 m². Byt se nachází v sedmém patře sedmipatrového, zatepleného zděného domu.

PRONAJATO

SLUNNÝ BYT V CHRUDIMI

Chrudim

nabízím k pronájmu částečně vybavený a zrekonstruovaný byt 2+1 v klidné části města Chrudim o celkové ploše 58 m² s balkonem.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ, SLUNNÝ BYT 3+1

Týniště nad Orlicí

Velmi pěkný zrekonstruovaný, slunný byt 3+1 v klidné části Týniště nad Orlicí. Celková plocha je 70 m². Byt se nachází v prvním patře devítipatrového zatepleného domu. K dispozici jsou dva výtahy.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ BYT V HOLICÍCH

Holice

Zrekonstruovaný byt, částečně vybavený o dispozici 1+1 s celkovou plochou 32 m², nacházející se ve druhém patře šestipatrového zděného domu.

PRODÁNO

PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM

Týniště nad Orlicí

Prostorný rodinný dům s bazénem se nachází v obytné části Týniště nad Orlicí a nabídne Vám mnoho prostoru, pohodlí a díky svému umístění také dostatek soukromí.

PRONAJATO

NOVÝ BYT V RODINNÉM DOMĚ

Brozany - Staré Hradiště

Krásný, zcela nový, slunný a především velký byt 1+1, který se nachází v rodinném domě v malebné obci Brozany, které jsou vzdáleny 3 minuty jízdou autem od Pardubic. Celková plocha bytu je 45 m².

PRONAJATO

VYBAVENÝ BYT 3+1 S LODŽIÍ

Přelouč

Krásný, moderní a nově zrekonstruovaný slunný byt 3+1 s lodžií. Celková plocha je 70 m². Byt se nachází ve třetím patře čtyřpatrového panelového, nově zatepleného domu bez výtahu.

PRONAJATO

VYBAVENÝ BYT 3+1 V KLIDNÉ ČÁSTI

Chrudim

Zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 69 m², nacházející se v prvním patře čtyřpatrového cihlového domu.

PRODÁNO

BYT 3+1 V POLABINÁCH

Kosmonautů 240, Pardubice - Polabiny

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji byt o dispozici 3+1 s celkovou podlahovou plochou 64 m² v nejžádanější lokalitě v Pardubicích – Polabiny, v ulici Kosmonautů 240. Byt je po částečné rekonstrukci a nachází se ve 4. patře panelového zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ RODINNÝ DŮM

Štítary u Kolína

Kompletně zrekonstruovaný, nevybavený rodinný dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou 100 m² ve Štítarech u Kolína.

PRONAJATO

BYT 2+KK S NOVOU KUCHYNÍ

Na Trávníku, Rychnov nad Kněžnou

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk v centru Rychnova nad Kněžnou. Celková plocha je 40 m². Byt se nachází v prvním patře sedmipatrového nově zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ BYT 3+1 S LODŽIÍ

U Stadionu 714, Chrudim

Zcela nově zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 70 m², nacházející se v prvním patře osmipatrového panelového domu.

PRONAJATO

VELMI OBLÍBENÝ BYT V PŘELOUČI

Přelouč

Krásný, moderní a nově zrekonstruovaný slunný byt o dispozici 2+kk. Celková plocha je 53 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře čtyřpatrového cihlového, nově zatepleného domu bez výtahu.

PRODÁNO

JEDINEČNÝ, ROVINATÝ POZEMEK

Nádražní, Opočno

Rovinatý, jedinečný, jižně situovaný pozemek (1538 m²) určený k výstavbě rekreačního objektu v zahrádkářské kolonii na kraji Opočna.

PRODÁNO

MALÝ BYT S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM

Neratovice

Byt o dispozici 1+kk s celkovou podlahovou plochou 35 m². Byt se nachází v panelovém, zatepleném domě s moderní fasádou, dvěma výtahy a také bezbariérovým přístupem.

PRONAJATO

NEVYBAVENÝ, NOVÝ BYT S LODŽIÍ

Velký Osek

Nevybavený byt s celkovou plochou 49 m² včetně balkónu a sklepní kóje. Samostatný byt o dispozici 2+kk má rozlohu 44m² a nachází se na adrese U Hřiště 818, Velký Osek.

PRONAJATO

NOVÝ BYT SE ZAHRÁDKOU

Velký Osek

Zcela nový byt, kompletně vybavený o dispozici 2+kk s celkovou plochou 50 m², nacházející se v přízemí třípatrového zděného domu. K bytu náleží zahrádka, kterou lze využívat dle své libosti.

PRODÁNO

RODINNÝ DŮM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Sezemice

Dům o dvou bytových jednotkách s garáží, oplocenou malou zahradou a altánem s krbem. Nemovitost o celkové podlahové ploše 120 m² s celkovou plochou pozemku 332 m² a garáží je ideálním řešením pro ty, kteří hledají bydlení s výbornou dostupností do města.

Grafika na webu

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.