Co si o mě myslí moji klienti?

300

Spokojených klientů

0

Negativních recenzí

5

Roků zkušeností

Prodej bytu Lanškroun

„Pokud hledáte nové bydlení na klidném místě, pak jste ho právě našli.“ Velice výstižné heslo, kterým začínal Petr Tichý prodej bytu v Lanškrouně. Chtěla bych poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Komunikace s panem Tichým ohledně koupi byla velice rychlá, vstřícná, bezproblémová a na profesionální úrovni. Oceňuji aktivní přístup jednání se zájmem o klienta. Celková spokojenost, služby realitního makléře Petra Tichého mohu vřele doporučit!

Veronika Novotná | Lanškroun

Pronájem více bytů
v Chrudimi

Dobrý den, já bych spolupráci ohodnotila velmi kladně. Pan Tichý je velmi ochotný, flexibilní a milý mladý muž. Snaží se vybrat solidního nájemníka a zařídí veškeré formality kolem. Já jsem ze spolupráce s ním nadšená a příště opět využiji jeho služeb.

Eva Pilařová | Chrudim

Prodej rodinného domu
Vortová

Dobrý den, pane Tichý.
Vše proběhlo OK, super!!! Byl jsem velmi spokojen. Videoprohlídku umíte perfektně, to mi říkal každý.

Hlaváč | Brno

Pronájem bytu na Poseidonu
v Pardubicích

S Petrem Tichým jsem se sešel na jaře 2019. Sám mě kontaktoval poté, co jsem inzeroval byt. Na počátku asi překvapí poměrně mladý věk, ale po krátké komunikaci jsem byl rovněž překvapen jeho profesionalitou, spolupráci se skvělým kameramanem, znalostí realitního světa, odbornou právní pomocí a naprosto bezproblémovou komunikací a spolehlivostí. Pokud chcete mít jistotu ohledně toho, kdo se o Vás a Vaši nemovitost stoprocentně postará, neváhejte Petra kontaktovat a budete mít jistotu naprostého profesionála. Proto neváhám ani na okamžik komukoliv Petra doporučit.

Jiří Vaško | Pardubice

Pronájem bytu 2+kk
V Přelouči

Spolupracovali jsme již podruhé na pronájmu bytu. Vše v pořádku, skvělá domluva, super odvedená práce. V případě potřeby se zase ráda vrátím.

Alena Sodomková | Přelouč

Pronájem bytu 3+1
Hradec Králové

Dobrý den chtěli jsme poděkovat za perfektní přístup a pěknou spolupráci při sehnání našich nových nájemníků. S našimi nájemníky jsme zatím spokojeni a nemáme s nimi žádný problém.

Fialovi | Hradec Králové

Prodej i pronájem bytů
Pardubice + Lanškroun

S panem Tichým jsme spolupracovali jak při prodeji, tak pronájmu nemovitosti a byli jsme s jeho prací velmi spokojeni. Profesionální a rychlé jednání. Velmi nám pomohl s výběrem nájemníků, se kterými nemáme nejmenší problém. Můžeme vřele doporučit.

Jitka Sedláková | Týniště nad Orlicí

Pronájem bytu 2+kk
Dlouhá Ves

Děkuji moc, panu Tichému , za jeho profesionální přístup, za veškerý servis při pronájmu mého bytu, byl jsem maximálně spokojen jak s pronájmem, tak s přípravou dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentací. V neposlední řadě bych rád poděkoval za jeho perfektní přístup a komunikaci. Moje spokojenost byla maximální a rád pana Tichého kdykoliv doporučím. Je profesionál na svém místě.

Adam Jaroš | Rychnov nad Kněžnou

Pronájem bytu 3+1
Přelouč

Pokud potřebujete pomoci s pronájmem svého bytu nebo baráku, Petra mohu 100% doporučit. Jeho osobitého a profesionálního  přístupu si velmi cením. Už od první schůzky vše probíhalo nad mé očekávání – poradil co a jak, dohlídl na to, aby inzerát dotáhl na jedničku, prověřil všechny potencionální zájemce a vše šlo hladce. Čelil mým věčným otázkám a připomínkám vždy s úsměvem a rychlou reakcí, ani pronájmem mého bytu to pro něj neskončilo a i nadále se zajímá jak to s bytem vypadá, jestli je vše v pořádku. Tudíž vím, že jemu bych další pronájem svěřila s naprostou důvěrou a klidem.

Lucie Vokounová | Přelouč

Pronájem bytu 1+1
Dobruška

Výborný! Doporučím rád! lepší nájemníky bych nesehnal! Díky.

Miloš Volf | Dobruška

Pronájem bytu 3+1
Dobruška

Pana Tichého mohu všem vřele doporučit!!!

Pomohl nám s pronájmem bytu a vše proběhlo bez problémů. Nájemce důkladně prověřuje…..sehnal opravdu spolehlivé nájemníky. Zařídil kompletní servis od A do Z. Vůbec o nic jsme se nemuseli starat. Určitě se na něj příště obrátíme znovu.

Veronika Jandová | Dobruška

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.