Reference

Co si o mě myslí moji klienti?

300

Spokojených klientů

0

Negativních recenzí

7

Let zkušeností

Prodej bytu v Praze – Michle 2+kk

Velmi milá a profesionální spolupráce při koupi nemovitosti. Vřele doporučujeme.

Alena Rybičková | Praha – kupující

Prodej bytu v Praze – Michle 2+kk

Děkujeme panu Tichému za prodej naší nemovitosti. Dobrá nálada, rychlost a vstřícnost byly u něj vždy samozřejmostí. Pana makléře vřele doporučuji.

Eva Katzerova | Pardubice – prodávající

Prodej bytu Praha 10 – Záběhlice

(Přeloženo přes Google Translate)

„Rád bych touto cestou poděkoval realitnímu makléři Petru Tichému za poskytování realitních služeb při prodeji mého bytu v Praze. Petr byl ve svém přístupu maximálně profesionální a dokázal vyjít vstříc mé komplikované situaci. Nebyl jsem schopen být přítomen během celého prodejního řízení takže Petr musel převzít plnou odpovědnost za uzavření prodeje mým jménem. I když to nebyl normální proces, Petr se této výzvy ujal a byl schopen poskytovat bezchybné služby. Jeho služby vřele doporučuji všem potenciálním klientům do budoucna.“

Petr Rybář | Kanada

Prodej chalupy Častolovice

Top realitní manažer. Maximálně profesionální přístup k prodeji mé nemovitosti. Pan Tichý zařídil vše od A do Z v relativně rychlém čase. Určitě doporučuji spolupráci.

Radek Štejnar | Častolovice

S panem Tichým jsme spolupracovali jak při prodeji, tak pronájmu nemovitosti a byli jsme s jeho prací velmi spokojeni. Profesionální a rychlé jednání. Velmi nám pomohl s výběrem nájemníků, se kterými nemáme nejmenší problém. Můžeme vřele doporučit.

Jitka SedlákováProdej | Pronájem | Lanškroun | Týniště nad Orlicí

Děkuji moc, panu Tichému , za jeho profesionální přístup, za veškerý servis při pronájmu mého bytu, byl jsem maximálně spokojen jak s pronájmem, tak s přípravou dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentací. V neposlední řadě bych rád poděkoval za jeho perfektní přístup a komunikaci. Moje spokojenost byla maximální a rád pana Tichého kdykoliv doporučím. Je profesionál na svém místě.

Adam JarošPronájem | Rychnov nad Kněžnou

Výborný! Doporučím rád! lepší nájemníky bych nesehnal! Díky.

Miloš VolfPronájem | Dobruška

Pokud potřebujete pomoci s pronájmem svého bytu nebo baráku, Petra mohu 100% doporučit. Jeho osobitého a profesionálního přístupu si velmi cením. Už od první schůzky vše probíhalo nad mé očekávání - poradil co a jak, dohlídl na to, aby inzerát dotáhl na jedničku, prověřil všechny potencionální zájemce a vše šlo hladce. Čelil mým věčným otázkám a připomínkám vždy s úsměvem a rychlou reakcí, ani pronájmem mého bytu to pro něj neskončilo a i nadále se zajímá jak to s bytem vypadá, jestli je vše v pořádku. Tudíž vím, že jemu bych další pronájem svěřila s naprostou důvěrou a klidem.

Lucie VokounováPronájem | Přelouč

Pana Tichého mohu všem vřele doporučit!!!
Pomohl nám s pronájmem bytu a vše proběhlo bez problémů. Nájemce důkladně prověřuje.....sehnal opravdu spolehlivé nájemníky. Zařídil kompletní servis od A do Z. Vůbec o nic jsme se nemuseli starat. Určitě se na něj příště obrátíme znovu!

Veronika JandováPronájem | Dobruška

Dobrý den chtěli jsme poděkovat za perfektní přístup a pěknou spolupráci při sehnání našich nových nájemníků. S našimi nájemníky jsme zatím spokojeni a nemáme s nimi žádný problém.

FialoviPronájem | Hradec Králové

Prodej bytu Lanškroun

„Pokud hledáte nové bydlení na klidném místě, pak jste ho právě našli.“ Velice výstižné heslo, kterým začínal Petr Tichý prodej bytu v Lanškrouně. Chtěla bych poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Komunikace s panem Tichým ohledně koupi byla velice rychlá, vstřícná, bezproblémová a na profesionální úrovni. Oceňuji aktivní přístup jednání se zájmem o klienta. Celková spokojenost, služby realitního makléře Petra Tichého mohu vřele doporučit!

Veronika Novotná | Lanškroun

Prodej bytu 2+kk v Polabinách

Děkujeme panu Tichému za profesionální spolupráci a seriózní jednání. Především oceňujeme slušné chování a maximální vstřícnost. Velmi oceňujeme asertivní chování v řešení klíčových situacích, kde se projevily jeho zkušenosti v makléřské činnosti. Jeho služby vřele všem doporučujeme.

Rodina Jáklová | Pardubice

Pronájem bytu v Kutné Hoře

S panem Tichym mám velmi pozitivní zkušenost při pronajmutí bytu. Komunikace je na perfektní úrovni. Dokonce na byt natočil a zpracoval video, které jsme použili v inzerátu. Když budeme znovu pronajmout byt určitě se na pana Ticheho znovu obratím. Je to profesional, který své práci rozumí. Rozhodně doporučuji.

Peter Havlir | Kutná Hora

Prodej pozemku v centru obce

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za skvělý přístup a pomoc při prodeji pozemku. Petr mi pomohl nacenit tu správnou částku a dostat z prodeje maximum. Pro prezentace pozemku nechal udělat hezké video a do mesíce našel kupce. Všem doporučuji!

Martin Petrovický | Lovčice

Prodej rodinného domu
Vortová

Dobrý den, pane Tichý.
Vše proběhlo OK, super!!! Byl jsem velmi spokojen. Videoprohlídku umíte perfektně, to mi říkal každý.

Hlaváč | Brno

Pronájem více bytů
v Chrudimi

Dobrý den, já bych spolupráci ohodnotila velmi kladně. Pan Tichý je velmi ochotný, flexibilní a milý mladý muž. Snaží se vybrat solidního nájemníka a zařídí veškeré formality kolem. Já jsem ze spolupráce s ním nadšená a příště opět využiji jeho služeb.

Eva Pilařová | Chrudim

Pronájem bytu 2+kk
V Přelouči

Spolupracovali jsme již podruhé na pronájmu bytu. Vše v pořádku, skvělá domluva, super odvedená práce. V případě potřeby se zase ráda vrátím.

Alena Sodomková | Přelouč

Pronájem bytu na Poseidonu
v Pardubicích

S Petrem Tichým jsem se sešel na jaře 2019. Sám mě kontaktoval poté, co jsem inzeroval byt. Na počátku asi překvapí poměrně mladý věk, ale po krátké komunikaci jsem byl rovněž překvapen jeho profesionalitou, spolupráci se skvělým kameramanem, znalostí realitního světa, odbornou právní pomocí a naprosto bezproblémovou komunikací a spolehlivostí. Pokud chcete mít jistotu ohledně toho, kdo se o Vás a Vaši nemovitost stoprocentně postará, neváhejte Petra kontaktovat a budete mít jistotu naprostého profesionála. Proto neváhám ani na okamžik komukoliv Petra doporučit.

Jiří Vaško | Pardubice

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.