PRODÁNO

Prodej stavebního pozemku

Kostelec u Heřmanova Městce 48

Využijte jedinečnou šanci započít novou kapitolu svého života.
Nabízím vám stavební pozemek na adrese: Kostelec u Heřmanova Městce č.p. 48, který je vhodný pro Váš vysněný rodinný dům, případně chalupu k rekreaci.

Stavební pozemek, kde stála původně stará stavba, kterou majitelé nechali zbořit, aby vám ušetřili práci a náklady spojené s demolicí. Na místě tak zbývají pouze zbytky sutě, které lze využít pro novou stavbu.

Pro lidi, kteří mají rádi jednoduchost:
Stavební pozemek v Kostelci u Heřmanova Městce
Číslo popisné 48
Pozemek je v mírném svahu, umožňující příjezd z obou stran (aktuálně z jedné)
Veškerá občanská vybavenost v Heřmanově Městci (5 minut)
Blízkost k rekreaci (Konopáč 5 minut, Seč 15 minut)

Pro zájemce, kteří se chtějí dozvědět detailnější informace:
Jde o ideální místo pro výstavbu rodinného domu či rekreační chaty. Z místa je krásný výhled na okolní přírodu a je to velmi klidné místo, ideální pro odpočinek i aktivní rekreaci. Pokud jste sportovní typ, budete mít hned za rohem Konopáč a oblíbenou lokalitu Seč. Pro běžné nákupy, školu nebo lékaře to je pouhých 5 minut do Heřmanova Městce.

Pozemek je v mírném svahu, což otevírá možnosti pro originální architektonické řešení a umožňuje příjezd z obou stran. Aktuálně je vybudován příjezd pouze z vrchní strany, ale potenciál je zde velký.

Inženýrské sítě jsou na pozemku již zavedené, takže stačí začít stavět! Nechte se inspirovat svými sny a představami o ideálním bydlení a vytvořte si nemovitost přesně podle svého gusta.

Máte představu o svém vysněné nemovitost? Tohle je vaše šance ji realizovat. Nechte se unést kreativitou a vytvořte si domov přesně podle svého vkusu na tomto klidném a přírodně krásném místě. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku, abyste si mohli toto místo prohlédnout na vlastní oči. Těším se na vaši návštěvu!

Petr Tichý – Pardubický realitní makléř

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Kostelec u Heřmanova Městce 48
Okres Chrudim
Plocha pozemku 595 m²
Stavba Rodinný dům
Zástavba Rekreační
Komunikace Asfaltová
Doprava Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.