K PRODEJI

Prodej stavebních pozemků

Počaply - Sezemice

Vítejte! Představuji vám unikátní příležitost k nákupu ideálního pozemku pro výstavbu vašeho vysněného rodinného domu. Nachází se v klidné a atraktivní lokalitě Počaply – Sezemice a nabízí veškeré výhody pro komfortní a harmonické bydlení.

Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a nechce se Vám číst dlouhý inzerát mám zde pár důležitých bodů:

Lokalita: Počaply – Sezemice
Nabídka: 3 stavební pozemky o rozměrech 910 až 912 m2 (možnost kombinace)
Plně připraveno k výstavbě (Elektřina, Vodovod, Kanalizace)
Krásně obdélníkový tvar pozemků
Klidná slepá ulice
Krátká vzdálenost k občanské vybavenosti Sezemic
Výhled na Kunětickou horu

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více jsem se více rozepsal:

Mám pro Vás výjimečnou nabídku! K prodeji jsou zde 3 stavební pozemky v atraktivní lokalitě Počaply – Sezemice, každý s plochou 910 až 912 m2. Můžete si vybrat jednotlivý pozemek, kombinovat je dle libosti, nebo i zakoupit všechny tři najednou.

Zatímco stavební pozemky v Sezemicích se prodávají, žádný z nich není natolik lukrativní jako tyto. Zásadní výhodou je, že jsou zcela připravené k výstavbě vašeho vysněného rodinného domu – elektřina, vodovod i kanalizace jsou již přivedené.

Tvar pozemků je také zcela ideální – krásně obdélníkové, bez nějakých trojúhelníků nebo patvarů. Přibližné rozměry jsou 20 metrů na 47 metrů, což je pro mnohé zájemce o bydlení vysněný tvar.

Pozemky se nachází na klidné slepé ulici, kde budete moci parkovat své auta bez potíží. Tato lokalita nabízí skvělou dostupnost jak pěšky, tak na kole do Sezemic, autem pak do Sezemic i Pardubic. Díky územnímu plánu, který zde povoluje pouze výstavbu rodinných domů, nebudete mít problém s rušivými sklady či dílnami.

Jelikož se v této slepé ulici nachází pouze 3 stavební parcely a na druhé straně silnice se aktuálně výstavba neplánuje, budete mít jen omezené množství sousedů. Slepá asfaltová silnice je zcela nová a je zde i veřejné osvětlení.

Z vašeho nového domova budete mít navíc výhled na Kunětickou horu, což je nádherný bonus. Tato lokalita skvěle skloubí bydlení v přírodě s blízkostí občanské vybavenosti a rychlého přístupu do víru velkoměsta.

Pokud Vás tyto stavební pozemky zaujaly stejně jako mě, rád vás pozvu na osobní prohlídku, kde si můžete načerpat atmosféru lokality a dozvědět se více informací. Těším se na vaši návštěvu!

S úctou, Petr Tichý – Pardubický realitní makléř

Dodatečná informace:
Podle územního plánu je tato oblast určena k bydlení v rodinných domech s chovatelským a pěstitelkým zázemím pro samozásobení. Přípustné je také občanské vybavení veřejné infrastruktury a komerční vybavení místního významu. Na druhé straně je zde zakázáno využití pro těžký a lehký průmysl, zemědělskou výrobu či individuální rekreaci. Domy mohou mít max. 2 nadzemní podlaží s nízkým krovem nebo 1 nadzemní podlaží s obytným podkrovím.

AKČNÍ CENA!

4.390.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Sezemice – Počaply
Okres Pardubice
Plocha pozemku 912 m²
Stavba Rodinný dům
Zástavba Venkovská
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Veřejná kanalizace

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.