PRODÁNO

Prodej pozemku s vydaným stavebním povolením

Hostovice - Pardubice

STAVEBNÍ POZEMEK V HOSTOVICÍCH

V dnešním – trochu netypickém – videu Vám představím výborně situovaný stavební pozemek. Pokud raději čtete, můžete začít zde (ale na video určitě mrkněte).

POZEMEK

Jedná se o stavební pozemek v Hostovicích, asi 10 minut autem od centra Pardubic a 15 minut autem od centra Chrudimi.

Velkou výhodou tohoto pozemku je již připravený projekt a vydané stavební povolení. Oboje je samozřejmě součástí prodeje, takže pokud se Vám bude projekt líbit, můžete začít ihned stavět. Veškeré sítě (elektřina, voda a kanalizace) jsou na pozemku. V tuto chvíli jsou již i smlouvy s distributory, tudíž je možné se ihned připojit a začít používat. Navíc je celý pozemek veden jako „ostatní plocha“, není tedy nutné nic vyjímat z půdního fondu, což znamená další ušetření času a financí i v případě, kdy se rozhodnete pro vlastní projekt.

DOPRAVA:

Autobusová zastávka, ze které se dostanete MHD č. 28 do Pardubic během pár minut, se nachází 250 m od vašeho budoucího pozemku. Ze stejné zastávky můžete vyrazit za dobrodružstvím i linkovým spojem směrem do Chrasti, Pardubic nebo Dašic.

Pokud zvolíte kolo, dostanete se až do centra Pardubic krásně po cyklostezce (kromě kratičkého úseku).

Pozemek je vzdálen pouhých 5 minut od Dašic, ve kterých bude po dostavbě (předpoklad 2022) nájezd na dálnici D35, takže ani každodenní dojíždění do Prahy nebo v budoucnu na Moravu není problém.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Pouze 100 m od pozemku se nachází mateřská škola, ve které si Vaše ratolesti určitě užijí spoustu zábavy. Pokud by jim však po školce ještě zbyly síly, můžete s nimi navštívit veřejné sportoviště (na tenis, volejbal, basketbal atd) hned vedle areálu školky nebo dětské hřiště vzdálené 300 m od pozemku.

V případě nedostatku času nebo chuti vařit je možné se stravovat v místní firmě DAYS MENU, která kromě denního menu nabízí také chlazené a mražené pokrmy.

ZÁBAVA A VOLNÝ ČAS

Pokud rádi trávíte čas venku, bude se Vám tento pozemek v Hostovicích určitě líbit. Volný čas můžete využít k procházkám či běhu po krásném okolí obce, např. okolo místního revitalizovaného rybníka nebo k meandrům Chrudimky, k bruslení po krásné asfaltové stezce do Mnětic (po silnici i dále) nebo samozřejmě k poznávání širšího okolí ze sedla kola. Pokud dáváte přednost týmovým sportům, můžete využít již zmíněné veřejné sportoviště. Ale to jste určitě postřehli ve videu 🙂

Pokud zrovna není vyhlášený nouzový stav, užijete si akcí jako hasičské závody nebo posvícení  a nejen děti budou jistě nadšené z akcí jako Mikuláš, Čarodějnice nebo Den dětí, na kterých si místní organizátoři dávají opravdu záležet a vždy je vše propracované do nejmenšího detailu.

Pokud vás nic z toho nezaujalo, zavolejte mi. Už dlouho jsem s nikým tak náročným nemluvil. Věřím, že najdu i něco přímo pro Vás.

2 956 800 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Pardubice – Hostovice
Okres Pardubice
Plocha pozemku 896 m²
Poloha objektu V bloku
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Grafika na webu

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.