PRODÁNO

Prodej stavebního pozemku

Nádražní, Opočno - zahrádkářská oblast

JEDINEČNÝ, ROVINATÝ POZEMEK

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi rovinatý, jižně situovaný pozemek (1538 m²) určený k výstavbě rekreačního objektu v zahrádkářské kolonii na kraji Opočna.

Opočno je město v Královéhradeckém kraji v okrese Rychnov nad Kněžnou. Společně s příměstskými částmi Čánka a Dobříkovec má přibližně 3 100 obyvatel a najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat. Je tu základní škola mateřská škola, obecní úřad, zdravotnické zařízení, restaurace a obchod se smíšeným zbožím. Dále je tu poměrně slušná dopravní obslužnost – vlaková zastávka + autobusové zastávky.

Významným prvkem této obce je Státní zámek v renesančním stylu.

Obec je pro realizaci dalších projektů. V plánu je například vybudování dalších cyklostezek a chodníků, které mají vést i kolem předmětných pozemků, a dále se bude realizovat výstavba multifunkčního sportovního hřiště.

Pozemek se nachází souběžně s ulicí „Nádražní“. Aktuálně zde můžete postavit stavbu do 300 m², kde můžete mít 1 NP + podkroví. Je možné připojení na elektřinu. Kanalizace do zahrádkářské kolonie není zavedena. Vodovodní přípojka je zde k dispozici a vodu je možné využívat dle své libosti, ovšem může se stát, že stavební úřad nepovolí připojení dalšího objektu. V tomto případě je nutné počítat se zavedením vlastní studny.

Pokud se chcete o výjimečnosti tohoto místa přesvědčit sami, tak mi zavolejte a domluvte si se mnou prohlídku. Budu se na vás těšit.

S úctou, Petr Tichý | realitní makléř

800.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Nádražní, Opočno
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plocha pozemku 1.538 m²
Stavba Vedlejší stavba
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Rekreační
Počet objektů 1
Komunikace Neupravená
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Grafika na webu

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.