PRODÁNO

Prodej prostorného rodinného domu

Dukelská 224, Týniště nad Orlicí

PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi prostorný čtyř podlažní rodinný dům s garáží, oplocenou zahradou a bazénem. Tento dům se nachází v obytné části Týniště nad Orlicí, na adrese Dukelská 224.

Dům o užitné ploše (298 m²) s celkovou plochou pozemku (683m²) je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu velký rodinný dům. Přízemí i první patro je situováno jako byt, což novým majitelům umožní dvougenerační bydlení, nebo lze tento dům využít i jako investiční příležitost a tyto byty jednotlivě pronajímat. Velmi zajímavou variantou a dalším možným řešením je dům využít pro své vlastní podnikání + bydlení. (např. zubní ordinace, masáže, kadeřnictví, apod…)

Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Dům prošel kompletní interiérovou rekonstrukcí. Jsou zde kompletně nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, dále nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahové krytiny, zrekonstruované koupelny a toalety včetně obložení, částečně snížené stropy, bodová světla a nová plastová okna.

Obrovskou výhodou tohoto domu je nejen jeho velikost, ale také že je celý podsklepený. Nabízí se i parádní možnost pro využití prostorného půdního prostoru.

Týniště nad Orlicí je městem se 6 000 obyvateli a nachází se v dojezdové vzdálenosti 20 km od krajského města Hradce Králové. Velmi dobrá dostupnost i do Pardubic, Rychnova nad Kněžnou a také do Kvasin. Je zde veškerá občanská vybavenost – školy, školky, restaurace, kavárny, obchody a výborné vlakové i autobusové spojení do výše zmíněného města. Stejně tak je tu v okolí mnoho pracovních příležitostí. Týniště nad Orlicí jsou nejen díky své poloze velmi vyhledávanou lokalitou pro bydlení.

Takových domů není v nabídce mnoho. Ne všechny záběry a fotografie jsem mohl zveřejnit, proto neváhejte a domluvte si se mnou prohlídku, rád Vás osobně provedu.

Tento dům je velmi prostorný a tak jsem si pro Vás připravil virtuální prohlídku, kterou doporučuji si důkladně projít. Virtuální prohlídku si můžete projít z pohodlí a bezpečí svého domova pomocí jakéhokoliv chytrého zařízení (telefon, jakýkoliv počítač, tablet, nebo třeba i televize).

S úctou, Petr Tichý | realitní specialista

4.990.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Dukelská, Týniště nad Orlicí
Okres Rychnov nad Kněžnou
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 298 m²
Plocha pozemku 683 m²
Plocha zastavěná 149 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Rohový
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Garáž Ano
Počet garáží 1
Bazén ano
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Místní zdroj
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální plynové

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Grafika na webu

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.