NA PRODEJ

Prodej rodinného domu 258 m²

Hostovice

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Dnes mám pro Vás něco exkluzivního.

Nabízím Vám prodej novostavby rodinného domu o velikosti 258m² nacházející se nedaleko Pardubic.

Dům disponuje obrovským obývacím pokojem s kuchyní, který má bez mála 70 m². Dále nabízí dva dětské pokoje, koupelnu, ložnici, pracovnu, prádelnu a dvě technické místnosti. Ložnice má vlastní šatnu a dokonce i koupelnu, která Vám zajistí dostatek soukromí.

Prodává se připraven k finálnímu dokončení, které si sami určíte. V ceně je balíček pro finální úpravy v hodnotě 450.000 Kč + práce na dokončení finálních úprav. Sami si zvolíte interiérové dveře, podlahové krytiny v obývacím pokoji a ložnicích, obklady a vybavení pro koupelny a prádelnu, atd.

Velká okna v každé obytné místnosti Vám nabízí nejen dostatek denního světla po celý den, ale zároveň i vstup na terasu z každého pokoje.

Okolo domu se rozprostírá zahrada o velikosti 644m². Ta je ideálním místem například pro venkovní bazén či ohniště. Co z toho si vyberete je už jen na Vás.

Z předsíně domu se dostanete do prostorné garáže, která nabízí dostatek místa pro dvě auta. Což má obrovskou výhodu například při nepříznivém počasí – nemusíte vůbec vylézt ven.

Teď trocha technických záležitostí: Dům je stavěn z Ytongu včetně vnitřních příček, strop je ze železobetonových panelů Spyroll. Dům je zateplen 16 cm polystyrenem. Dešťová voda je svedena vnitřními svody do 6 m³ nádrže, ze které je voda zpětně čerpána a využita k zalévání zahrady. Dům je vytápěn podlahovým topením, které je ohříváno tepelným čerpadlem. Dále je v celém domě rekuperace, která slouží k neustálé cirkulaci čerstvého vzduchu. Zabezpečovací systém je jak vevnitř, tak i venku okolo domu – zajištěn čtyřmi bezpečnostními kamerami. Pro solární panely je hotova příprava včetně vnitřního rozvaděče.

Hostovice jsou součástí městského obvodu Pardubic VIII, takže v centru jste do 15 minut autem. Lokalita nabízí klidné a pohodové bydlení pro rodinu s dětmi. Mateřská škola je od domu vzdálená 230 m – pěšky jste tam za tři minuty.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Domluvíme si termín prohlídky a domem Vás provedu osobně.

S úctou,
Petr Tichý

15.450.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Vila
Lokalita Pardubice – Hostovice
Okres Pardubice
Velikost 4 pokoje
Nízkoenergetický ano
Plocha užitná 258 m²
Plocha pozemku 896 m²
Plocha zahrady 644 m²
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 2021
A (45 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Parkování Ano
Garáž Ano
Výtah ne
Terasa ano
Komunikace Asfaltová
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Grafika na webu

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.