PRODÁNO

Stavební pozemky a dům k rekonstrukci.

Ruprechtice 176, Meziměstí

Krásný den,

Rád bych Vám dnes nabídl jedinečnou nemovitost v CHKO Křemelná, kousek od Broumova, konkrétně v Meziměstí – Ruprechtice.

Základní informace:

Druh nemovitosti:
Nabízím dva stavební pozemky, které lze zakoupit buď samostatně, nebo dohromady. Jeden z pozemků nese výjimečnou příležitost – na něm stojí dům o zastavěné ploše 205 m², který čeká na celkovou rekonstrukci.

Příroda a klid:
Toto místo je obklopeno nádhernou přírodou. Okolí nabízí rozsáhlé lesy, malebná pole a především čerstvý vzduch a klid, který zde můžete pravidelně prožívat. Je to ideální lokalita pro ty, kteří touží po spojení s přírodou.

Dům a jeho budoucnost:
Dům na jednom z pozemků je zkolaudován jako rodinný dům s číslem popisným. Po jeho dokončení ho lze využívat jak pro rekreaci, tak i trvalé bydlení. Je to skvělý projekt pro milovníky přírody, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní kousek ráje.

Stavební pozemky:
Oba pozemky jsou stavební, což umožňuje výstavbu další nemovitosti. To znamená, že můžete vytvořit další domov pro sebe nebo jej pronajímat.

Dohoda dle vašich představ:
Můžete si vybrat, zda chcete zakoupit jeden pozemek nebo oba současně. Cesta mezi nimi je nezpevněná, ale obecní. Celková výměra obou pozemků činí 2.303 m² včetně dvou dalších drobných pozemků, které zahrnují koryto vodního toku a pozemek za domem.

Územní plán:
Podle územního plánu je možné na těchto pozemcích vystavět nemovitost určenou v kategorii BV – bydlení v rodinných domech nebo pro rekreaci. Maximální zastavěnost je 20% a tedy z celkové plochy 2.303 m² je to naprosto dostačující.

Lokalita Ruprechtice:
Ruprechtice se nachází na samém okraji České Republiky, což znamená minimální provoz na silnicích vedoucích směr Polsko (ba dokonce mi přijde, že cesta není do Polska průjezdná). Čistý vzduch a tiché prostředí jsou zde samozřejmostí.

Infrastruktura:
Voda je zajištěna vodovodní přípojkou, odpad je řešen jímkou/septikem. Elektrická přípojka do domu je již hotová, zatímco plyn není zaveden.

Věřím, že tato nemovitost skýtá potenciál pro ty, kteří chtějí si chtějí vybudovat hezkou nemovitost a být přitom v krásné a klidné přírodě. Pokud máte zájem o více informací nebo si chcete prohlédnout tuto unikátní nabídku, neváhejte mě kontaktovat.

Rád Vám poskytnu další informace a domluvím prohlídku. Toto je Vaše příležitost získat svůj vlastní kousek ráje.

Těším se na Vaši zprávu!
S úctou,
Petr Tichý
Realitní makléř

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Ruprechtice 176, Meziměstí
Okres Náchod
Plocha pozemku 2.303 m²
Poloha objektu Samostatný
Ochrana CHKO
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Septik, Jímka
Topení Lokální tuhá paliva

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.