Služba pro kupující

Kupujte nemovitosti s klidnou duší a profesionálem v zádech

Služby makléře fungují na podobném principu jako služby právníka. Makléř stejně jako právník hájí zájmy klienta. Vždy se snažím vyjednat nejlepší podmínky straně, kterou zastupuji. Realitní makléři běžně hájí stranu prodávajících a snaží se získat maximum z prodeje jejich nemovitosti.

Běžná služba realitních makléřů je zaměřena na prodávající. Cílem je získat prodejci maximum a prodat jejich nemovitost (mnohdy za každou cenu). Prodávající má tak v zádech realitního makléře + advokáta a další specialisty. 

Většina kupujících nemá na pomoc při koupi nemovitosti advokáta a mnohokrát ani svého realitního makléře, který by posoudil cenu a zhodnotil celkový technický stav. Díky tomu je bohužel větší pravděpodobnost, že obchod dopadne výhodněji pro prodejce nemovitosti. A to je dost závažné, když vezmeme v potaz, že budete v této nemovitosti žít roky a mnohdy je to koupě již na celý život.

Průměrně lidé kupují 2 nemovitosti za život! Je potřeba, abyste při koupi nemovitosti spolupracovali s profesionálem ve svém oboru, který za Vás vše zařídí, zkontroluje, posoudí stav nemovitosti, odhadne cenu, zkontroluje právní úkony a ideálně vyjedná lepší cenové podmínky pro koupi.

Tato služba primárně obnáší vyhledání vhodné nemovitosti přímo pro Vás, na základě kýžených aspektů, které si ujasníme. Jedná se především o lokalitu, velikost apod.

Takováto spolupráce s odborníkem Vám dokáže ušetřit až statisíce finančních prostředků, které můžete využít například na vybavení.

Cena za moje služby je v běžné výši makléřské provize, standardně se dokážu sám zaplatit, tím že pro Vás vyjednám lepší cenu pro koupi.

Tuto službu nabízí jen málo realitních makléřů a to především v zahraničí. Přitom je opravdu důležité, aby můj klient (kupující) dosáhl takové cenové politiky, kterou akceptuje a také, aby koupil nemovitost, do které nebude potřeba vkládat velké finanční částky na rekonstrukci (v případě, že to není záměrem).  Velmi důležité je také předejít koupi nemovitost se skrytými vadami, ba co hůře s právními vadami. 

Jako bonus dokážu vyjednat, za pomoci mého finančního specialisty, velmi zajímavé podmínky pro financování Vámi vybrané nemovitosti. 

Suma sumárum: 

Služba pro kupující Vám ušetří čas, peníze, starosti, ale především se vyhnete následným problémům a komplikacím, kterých byste si v případě nezkušeného jednání nemuseli všimnout. 

Díky mé pomoci se nestane, že byste koupili předraženou nemovitost, nemusíte řešit žádné skryté vady a nákladné rekonstrukce nebo dokonce právní vady. A přesně proto jsem Vám k dispozici, abyste se při koupi nemovitosti cítili dobře a nemuseli se obávat neférového jednání ze strany prodávajícího. Rád Vám poradím.

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.