NA PRODEJ

Novostavba ostřejšího rázu

Na Ostrově 79, Slatiňany

POPIS NEMOVITOSTI

Krásný den,
Vítejte s největší pravděpodobností ve vašem novém domově ve Slatiňanech! Na adrese: Na Ostrově 79, Slatiňany 538 21.

Exkluzivní nabídka, která spojuje špičkovou kvalitu a ostřejší, zároveň jedinečný design. Tato nemovitost není jen domem, je to kus kvalitní stavby, kterou si původní majitel postavil pro sebe s láskou ke každému detailu.

PÁR BODŮ:
– Kvalita a Design: Postaveno s precizností a péčí, tento dvoubytový dům byl stavěn pro potřeby aktuálního majitele, takže na materiálech ani kvalitě výstavby rozhodně nešetřil. Přírodní řezaný pískovec, pálená střecha značky Tondach a exkluzivní kovové prvky exteriéru, vč. osvětlení. Okouzlující masivní dřevěný plot, který obklopuje pozemek, spolu s kvalitní masivní kůlnou pro vaše potřeby. Toto vše je jen malý výčet materiálů, které Vás zaujmou.
– Unikátní terasa: Druhá bytová jednotka s vysokými stropy a přiznanými trámy vytvářející ideální prostor pro odpočinek a pohodu disponuje netradiční terasou.
– Praktické vlastnosti: Obě bytové jednotky mají vlastní měřiče, technické místnosti a samostatné vstupy, což Vám nabízí různé formy využití.

KDO CHCE ZJISTIT VÍCE, TAK ZDE:
Nově postavený dům, který nesmíte přehlédnout! Dvoubytový dům poskytuje ideální kombinaci kvality a funkcionality. Fasáda z přírodního řezaného pískovce dodává domu jedinečný charakter, zatímco pálená střecha značky Tondach zajišťuje dlouhodobou odolnost proti všem povětrnostním vlivům.

Vstupte a objevte interiér plný prostoru, který je pro tuto chvíli prázdný a čeká na Vás až si zde vytvoříte svůj domov – právě i z tohoto důvodu jsem do prezentace zapracoval vizualizaci, která Vám může přiblížit, jak tyto prostory můžete využít.

Když už jsme u kvalitních materiálů, tak venku můžete ocenit žulovou dlažbu na dvoře, což vytváří elegantní a odolné prostředí pro vaše venkovní aktivity, či dostatek místa pro parkování vašich vozidel. Masivní dřevěný plot dodává domu charakter a poskytuje vám klid a soukromí. Navíc je zde praktická masivní kůlna, která je ideální pro uložení nářadí a dalších potřeb.

Tento dům je kompletně zateplen, což zajišťuje nízké provozní náklady.

Lokalita domu je taktéž velmi lukrativní, dům se totiž nachází přímo na cyklostezce vedoucí rovnou do Chrudimi. Dům je u řeky Chrudimky a obklopen velkými stromy. Obec Slatiňany nabízí základní občanskou vybavenost pro bydlení a zároveň mnoho kulturního vyžití pro turisty.

Ve Slatiňanech tedy ve zkratce najdete: Základní školu, Mateřskou školu, Základní uměleckou školu, knihovnu, muzeum, restaurace, Nové Místo, kavárny, potraviny, drogerie, lékárna, pizzerie, cukrárna, dětské hřiště apod.
Co se týče přírody, ta je v okolí Slatiňan velmi oblíbená. Můžete vyrazit například na rozhlednu Báru, či do lesů na Podhůře, případně na Monaco, nebo Kočičí hrádek. Významnou záležitostí je Státní zámek Slatiňany, který přitahuje nemálo turistů. Toť jen ve zkratce.

Nepropásněte příležitost stát se majitelem tohoto unikátního domu ve Slatiňanech! Kontaktujte mě pro více informací a domluvte si osobní prohlídku. Vaše nové bydlení na vás čeká!

Děkuji za váš zájem a těším se na vaši zprávu či telefonát.
PS: Připravil jsem si pro Vás virtuální prohlídku horní bytové jednotky. Ve 3D virtuální prohlídce si můžete cokoliv změřit a vše si prohlédnout v jakémkoliv tempu. Nějaké tajemství pro Vás musím nechat na prohlídku (spodní bytovou jednotku).

S úctou,
Petr Tichý
Pardubický realitní makléř

10.999.997 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Na Ostrově, Slatiňany
Okres Chrudim
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 138 m²
Plocha pozemku 497 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Rekreační
Rok výstavby 2023
G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Terasa ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální plynové

 

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.